با کمترين هزينه صاحب وب سايت شويد
فعالیت نوروزی 20 هزار جوان داوطلب در هلال احمر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تربت حیدریه، عباس عطوف ظهر امروز در بازدید از پایگاه‌های ایمنی و سلامت جمعیت هلال احمر تربت حیدریه اظهار کرد: سازمان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران چهاردهمین سال متوالی است که دوره طرح نوروزی را اجرا کرده است.

عطوف گفت: طرح نوروزی در سال‌های گذشته با عنوان راهنمای مسافران نوروزی اجرا می‌شد که با توجه به موازی کاری‌هائی که با سازمان‌های گردشگری و شهرداری‌ها داشت امسال رویکرد سازمان به طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی تغییر یافته است.

وی افزود: یک هزار پایگاه ثابت ایمنی و سلامت در سراسر کشور بمدت بیست روز از 25 اسفند تا 15 فروردین فعالیت دارند و 20 هزار جوان داوطلب نیز مشغول خدمت رسانی به مسافران نوروزی هستند.

معاون پشتیبانی سازمان جوانان هلال احمر کشور بیان کرد: تست قند خون، فشار خون، وزن، راهنمائی در رابطه با نقاط پر خطر جاده‌ها بخشی از فعالیت‌های پایگاههای ایمنی و سلامت است.

عطوف افزود: چادرهای نماز در کنار پایگاه‌های ایمنی و سلامت بر پا است و مسافران می‌توانند نماز خود را در آنجا اقامه کنند و این چادرها در غیر وقت نماز نیز فضای دوستدار کودک است که در زمینه بشر دوستانه و عام المنفعه فعالیت می‌کنند.

انتهای پیام/ ب

منبع:tasnimnews.com


ارسال توسط خبرگزاري كازرون |دسته:| امتياز : 4 | 1 2 3 4 5 6|فعالیت,نوروزی,20,هزار,جوان,داوطلب,در,هلال,احمر, ,